J | V | E | D | DG | A | AA | V | US | F | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1F | 38 | 23 | 8 | 7 | 66-32 | 96 | 0 | 5 | V1 | VDVEV | detalhes | |
38 | 23 | 8 | 7 | 66-32 | 96 | 0 | 5 | - | - |
V | 2024-05-25 | 18:00 | (C) | Algeciras | 1-0 | Grp.2 | |||
E | 2024-05-18 | 18:00 | (F) | UD Ibiza-Eivissa | 1-1 | Grp.2 | |||
V | 2024-05-11 | 19:00 | (C) | At. Sanluqueño | 3-0 | Grp.2 | |||
D | 2024-05-05 | 15:00 | (F) | Granada B | 3-0 | Grp.2 | |||
V | 2024-04-28 | 15:00 | (C) | Málaga | 1-0 | Grp.2 | |||
V | 2024-04-21 | 17:00 | (F) | CF Intercity | 0-2 | Grp.2 | |||
D | 2024-04-13 | 15:00 | (C) | Alcoyano | 0-1 | Grp.2 | |||
V | 2024-04-07 | 15:00 | (F) | Real Madrid Castilla B | 0-2 | Grp.2 | |||
E | 2024-03-30 | 19:00 | (F) | Mérida | 2-2 | Grp.2 | |||
V | 2024-03-23 | 15:00 | (C) | San Fernando | 1-0 | Grp.2 | |||
V | 2024-03-16 | 17:00 | (F) | Castellón | 2-3 | Grp.2 | |||
V | 2024-03-10 | 11:00 | (C) | Atlético Baleares | 2-0 | Grp.2 | |||
V | 2024-03-03 | 19:00 | (F) | Antequera | 2-3 | Grp.2 | |||
V | 2024-02-25 | 11:00 | (C) | UD Melilla | 4-0 | Grp.2 | |||
E | 2024-02-18 | 11:00 | (F) | AD Ceuta | 1-1 | Grp.2 | |||
V | 2024-02-11 | 19:00 | (C) | Atlético de Madrid B | 4-1 | Grp.2 | |||
V | 2024-02-03 | 19:00 | (F) | Linares | 0-2 | Grp.2 | |||
E | 2024-01-27 | 19:00 | (C) | Real Murcia | 0-0 | Grp.2 | |||
E | 2024-01-21 | 17:00 | (F) | Recreativo | 1-1 | Grp.2 | |||
V | 2024-01-13 | 15:00 | (C) | CF Intercity | 1-0 | Grp.2 | |||
D | 2024-01-04 | 20:00 | (C) | Real Madrid Castilla B | 1-2 | Grp.2 | |||
E | 2023-12-17 | 11:00 | (F) | Atlético Baleares | 0-0 | Grp.2 | |||
V | 2023-12-09 | 19:00 | (C) | Castellón | 2-0 | Grp.2 | |||
V | 2023-12-03 | 11:00 | (F) | UD Melilla | 0-1 | Grp.2 | |||
V | 2023-11-25 | 19:00 | (C) | Antequera | 3-0 | Grp.2 | |||
V | 2023-11-22 | 15:00 | (F) | At. Sanluqueño | 1-2 | Grp.2 | |||
V | 2023-11-18 | 15:00 | (F) | Atlético de Madrid B | 1-6 | Grp.2 | |||
E | 2023-11-12 | 11:00 | (C) | AD Ceuta | 3-3 | Grp.2 | |||
E | 2023-11-05 | 19:00 | (F) | Málaga | 1-1 | Grp.2 | |||
V | 2023-10-29 | 17:00 | (C) | Recreativo | 1-0 | Grp.2 | |||
V | 2023-10-14 | 17:00 | (C) | Mérida | 2-1 | Grp.2 | |||
D | 2023-10-07 | 17:00 | (F) | Algeciras | 1-0 | Grp.2 | |||
V | 2023-09-30 | 19:00 | (C) | Granada B | 3-0 | Grp.2 | |||
V | 2023-09-24 | 19:00 | (F) | Alcoyano | 0-1 | Grp.2 | |||
D | 2023-09-16 | 20:30 | (C) | Linares | 0-1 | Grp.2 | |||
D | 2023-09-10 | 18:30 | (F) | San Fernando | 3-1 | Grp.2 | |||
V | 2023-09-02 | 19:30 | (F) | Real Murcia | 1-3 | Grp.2 | |||
D | 2023-08-27 | 20:30 | (C) | UD Ibiza-Eivissa | 2-3 | Grp.2 |